Dla wygody naszych gości przygotowaliśmy listę prezentów.

Wszystkie wymienione rzeczy są nam mniej lub bardziej potrzebne- na pewno nie wylądują w szafie ;) Staraliśmy się wybrać prezenty z różnych kategorii i w każdym przedziale cenowym, aby każdy mógł znaleźć coś na miarę swoich możliwości. Mamy nadzieję, że wybór jest na tyle duży, że nie będzie to problemem :) Zamieszczone zdjęcia i ceny produktów są tylko przykładowe.

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji, dzięki czemu prezenty nie zostaną powielone.

Poniżej znajduje się instrukcja, która powinna być zrozumiała dla wszystkich. Gdyby jednak pojawiły się jakieś wątpliwości prosimy o kontakt z nami albo z naszym 'managerem listy prezentów' (dane kontaktowe wkrótce).

Wśród pozycji znajdują się także vouchery, karty upominkowe i gotówka- jeśli ktoś nie znalazł na liście niczego, co chciałby kupić. W tym przypadku każdą kartę upominkową i każdą złotówkę przyjmiemy z uśmiechem- nie ma kwoty, którą uznalibyśmy za 'zbyt małą'.

Kwiaty są piękne, ale niestety niepraktyczne. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o zostawienie ich na łące albo w kwiaciarni. Bukiety nie są tanie, zajmują dużo miejsca i szybko usychają, nie zostawiając nic po sobie. Zamiast kwiatów proponujemy zdrapki lotto- z uzbieranych kuponów zrobimy pamiątkową ozdobę do mieszkanka :) Mile widziane także kartki z życzeniami albo któreś z najtańszych upominków z naszej listy.

Instrukcja dokonywania rezerwacji
  1. Wybierz z listy prezent (lub kilka), który chciałbyś/chciałabyś kupić.
  2. Kliknij zielony przycisk "Rezerwuj!".
  3. W polu hasło wpisz: "MnM".
  4. W polu kontakt wpisz numer telefonu lub mail (pole nie jest obowiązkowe, ale może się przydać w jakiejś 'awaryjnej sytuacji')
  5. Kliknij przycisk "Rezerwuj"- zrobione ;) Wyświetli się hasło potrzebne do anulowania rezerwacji (możesz je gdzieś zapisać).

  6. Jeśli zmienisz zdanie odnośnie prezentu odwołaj rezerwację. Przy wybranej pozycji kliknij link "Anuluj rezerwację".
  7. Podaj hasło, które otrzymałeś/otrzymałaś dokonując rezerwacji. Jeśli go nie pamiętasz, skontaktuj się z nami lub managerem listy prezentów.